top of page

Google Moje firma

FIREMNÍ ZOBRAZENÍ VE VYHLEDÁVAČI GOOGLE

FIREMNÍ ZOBRAZENÍ V MAPÁCH GOOGLE

FIREMNÍ ZOBRAZENÍ V ANDROID / iOS

Najděte si 1 až 2 hodiny volného času a pozvěte certifikovaného Google fotografa i do Vašeho podniku. Nechte si tyto uvedené materiály nahrát do Google profilu, aby se zobrazovaly na všech místech, tak jako vidíte v uvedených příkladech.

Věřte, že zejména 3D prohlídka Vaší firmy zvyšuje atraktivitu Vašeho firemního zápisu a zvětšuje i šance na proklik a tedy zobrazení Vašeho firemního profilu - pak třeba i návštěvu Vaší firmy - pak třeba i recenzi Vaší firmy (což je pro výsledky v hledání velmi podstatné).

Společnost Google Vám nic fakturovat nebude, hradí se pouze odevzdaná práce fotografa,  který Vám kromě Google 3D prohlídky interiéru připraví až 15 profesionálních fotografií.

Tento reklamní materiál využijte i pro Vaše webové stránky, Facebook, nebo tištěnou reklamu (možnost generování embed a QR kódů).

Odstartujte tak možnost, že bude u Vašeho profilu materiál, na který lze kliknout a který se bude starat o Vaše lepší budoucí zobrazení, díky celkovému počtu zobrazení (podstata SEO optimalizace firemního zápisu).

Zde se jedná o jednorázovou a poměrně nízkou investici do reklamního materiálu, na který lze kliknout už napořád (rozdíl oproti placené formě prokliku za Adwords/Sklik).

A v neposlední řadě pamatujte na to, že tento v Google rozhraní vyhotovený materiál lze propojit s dalšími prvky a učinit tak z návštěvníků Vaší 3D prohlídky rovnou Vaše zákazníky.

bottom of page